..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
Leighton Meester Röportajı I_vote_lcapLeighton Meester Röportajı I_voting_barLeighton Meester Röportajı I_vote_rcap 
~TumberTuq~
Leighton Meester Röportajı I_vote_lcapLeighton Meester Röportajı I_voting_barLeighton Meester Röportajı I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
Leighton Meester Röportajı I_vote_lcap73%Leighton Meester Röportajı I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
Leighton Meester Röportajı I_vote_lcap0%Leighton Meester Röportajı I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
Leighton Meester Röportajı I_vote_lcap27%Leighton Meester Röportajı I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

Leighton Meester Röportajı

3 posters
YazarMesaj
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

Leighton Meester Röportajı Empty
MesajKonu: Leighton Meester Röportajı   Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 3:42 pm

Bir albüm üzerinde çalıştığını duyduk. Bize biraz bundan bahsedebilir misin?
Bir plak şirketi ile imzalamış değilim ve bundan çok da endişeli değilim. Muhtemelen bu işleri Haziran'da halledeceğim ve bu yüzden albümün çıkış tarihi belli değil. Albüm bir işbirliğinin ürünü. Sözleri ben yazdım ve arkadaşlarımla beraber çalıştık, birçok melodiyi beraber oluşturduk ve bazılarını da diğer insanlardan ödünç aldık.

Albümün tarzını tanımlayabilir misin ?
Oldukça pop. Sadece eğlence için. Hakkında yazacağım milyonlarca şey var. Keşfedip tecrübe edinirken sadece eğleniyorum. Çok kaprisli ve kederli olmayacağım. Bu daha müziğin eğlenceli kısmı. Ortada sonsuz olasılık var. Çok iyi bir ekibiz. Bu iş çalışmaktan oldukça farklı. Eğlenceli ve kolay. Hayatımda yaptığım en heyecanlandırıcı şeylerden biri.

Sahnelerini izleyen tüm hayranların hakkında neler düşünüyorsun?
Hayranlarımızı seviyoruz. Dizinin devam etme sebebi onlar. Onlara sahip olmak ve gelip size minnettarlık göstermeleri harika. Genelde harika insanlar.

Ya paparazziler ?
Eğer New York sokaklarındaysanız, her şartta milyonlarca insan olacak. Sizin ne yaptığınızı önemsemeden yolunuza çıkmaları ise kesin. Bu bir işgal olabilir ama, biz bunu azaltmaya çalışıyoruz. Bazıları ise saygılı ve sizle arasındaki mesafeyi koruyor.

Çekimler arasında ya da boş zamanlarında neler yapıyorsun ?
Aslında çok boş vaktim kalmıyor. Boş zamanım olsaydı, karavanıma gidip uyurdum. Karavana oldukça sık girmeniz gerekiyor, çünkü hava oldukça soğuk oluyor. Makyaj ve saçlarınız için de girmeniz gerekiyor ve tabi ki ,dizinin neredeyse tamamı olan, kıyafetlerinizi değiştirmek için de...Bunun gibi birçok şey yüzünden çok boş vaktim olmuyor. Olduğunda ise köpeğimle beraber küçük yürüyüşlere çıkıyorum. Onu sete götürüyorum ki insanlar ilişki kurabilsin.

Sette neler hakkında konuşuyorsunuz?
Sahneler hakkında konuşuyoruz ama, kendimize has şakalarımız ve komik anlarımız var. Kahkaha atıp şarkı söylüyoruz. Sabahları yoldayken radyoda çalan şarkıları söylüyoruz. Bir müzikal yapmalıyız.

Dizide şarkı söyleme gibi bir plan var mı? Olursa yapar mıydın?
Yapacağımı hayal ediyorum.

Peki ya kıyafetler ?
Bizim sohbetlerimizin büyük bir bölümü. Sete girdiğinizde en az 5 defa "tatlı" sözcüğünü kullanmalısınız. "Bu çanta çok tatlı. Şu saç bandı çok tatlı." Herkes diğerlerini kıyafetleri hakkında yorumlar yapıyor. Bazıları dizinin dolabından bazıları da herkesin kendi kıyafeti. Burası New York, ayak uydurmalısınız.

Rol arkadaşlarınla nasıl geçiniyorsun ?
Çok harika bir ahenkimiz var. Beraber bolca vakit geçiriyoruz. Birbirimizden sıkıldığımızı düşünebilirsiniz ama, biz çok eğleniyoruz. Her zaman, "Bu akşam n'apıyoruz?" modundayız.

Dizide sırada ne var ?
Ortalığı karıştıracak yeni bir rol arkadaşımız var. Oldukça ilginç olacak. Kesinlikle birkaç bölümde oynayacak. Herkes için oldukça sorun yaratacak. Kötü bir kız.

Başka?
Jenny küçük Blair'e dönüşecek. İyi ve kötü olma arasında kendiyle savaşacak. Ailesiyle problemler yaşayacak.

En utangaç olan kim?
Birbirimize karşı hiçbirimiz utangaç değiliz, ama dışarda muhtemelen en utangaç benimdir.
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: Leighton Meester Röportajı   Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:30 pm

Sqol
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

MesajKonu: Geri: Leighton Meester Röportajı   Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:34 pm

Önemsiz.
Beinvenido
Aktif Nailo
Aktif Nailo
Beinvenido

Balık Mesaj Sayısı : 99
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : Music !)

MesajKonu: Geri: Leighton Meester Röportajı   Leighton Meester Röportajı I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:59 am

paylaşım için sağol :P

Leighton Meester Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MaNga Röportajı
» Duman Röportajı
» Paramore Röportajı
» Rihanna Röportajı
» Tom Kaulitz Röportajı.