..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
Eurovision SonuçLarı :) I_vote_lcapEurovision SonuçLarı :) I_voting_barEurovision SonuçLarı :) I_vote_rcap 
~TumberTuq~
Eurovision SonuçLarı :) I_vote_lcapEurovision SonuçLarı :) I_voting_barEurovision SonuçLarı :) I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
Eurovision SonuçLarı :) I_vote_lcap73%Eurovision SonuçLarı :) I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
Eurovision SonuçLarı :) I_vote_lcap0%Eurovision SonuçLarı :) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
Eurovision SonuçLarı :) I_vote_lcap27%Eurovision SonuçLarı :) I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

Eurovision SonuçLarı :)

+2
Sevde
Pemßis
6 posters
YazarMesaj
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Terazi Mesaj Sayısı : 527
Rep Sistemi : 2

Eurovision SonuçLarı :) Empty
MesajKonu: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:11 pm

2010 Yılı 55.Eurovision Şarkı Yarışması Norveç’in Başkenti Oslo’da 29 Mayıs Günü (Dün) Yapıldı..

Yarışmada Birinciliği Almanya, Lena‘nın Seslendirdiği Satellite Adlı Parça ile Kazanırken, İkinciliği Türkiye, Manga Grubunun Söylediği We Could Be The Same Adlı Parça ile Kazandı, Yarışmada Üçüncü ise Romanya, Paula Seling ve Ovi‘nin Seslendirdiği Playing With Fire Parças ile Oldu..

2010 Eurovision Şarkı Yarışması Final Sonuçları..
Germany 246
Turkey 170
Romania 162
Denmark 149
Azerbaijan 145
Belgium 143
Armenia 141
Greece 140
Georgia 136
Ukraine 108
Russia 90
France 82
Serbia 72
İsrael 71
Spain 68
Albania 62
Bosnia&Herzegovina 51
Portugal 43
İceland 41
Norway 35
Cyprus 27
Moldova 27
İreland 25
Belarus 18
United Kingdom 10

Türkiye’nin Verdiği Puanlar..
12 Puan: Azerbaycan
10 Puan: Almanya
8 Puan: Bosna & Hersek
7 Puan: Arnavutluk
6 Puan: Ermenistan
5 Puan: Gürcistan
4 Puan: Rusya
3 Puan: Yunanistan
2 Puan: Romanya
1 Puan: Ukrayna

Türkiye’nin Aldığı Puanlar..
Azerbaycan 12 Puan
Hırvatistan 12 Puan
Fransa 12 Puan
Almanya 10 Puan
Bosna & Hersek 10 Puan
Bulgaristan 10 Puan
Makedonya 10 Puan
Birleşik Krallık 10 Puan
Ukrayna 8 Puan
Arnavutluk 8 Puan
Hollanda 8 Puan
Romanya 8 Puan
Belçika 6 Puan
Danimarka 6 Puan
Estona 6 Puan
Gürcistan 5 Puan
İsveç 5 Puan
Litvanya 4 Puan
Beyaz Rusya 3 Puan
İspanya 3 Puan
Finlandiya 3 Puan
Sırbistan 3 Puan
İsviçre 3 Puan
Slovenya 2 Puan
Norveç 2 Puan
İrlanda 1 Puan,
olmak üzere 39 ülkenin 26’sından Türkiye‘ye toplamda 170 puan çıktı. Yıllardır Türkiye oy vermeyen ya da çok düşük oylar veren ülkelerden iyi puanlar çıkması gecenin sürprizi oldu..
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:16 pm

Bence Türkiye 1. olmayı hakediyordu ama olmadı :/ Olsun yinede 2.likte çok büyük bir başarı (: Manga'yı tebrik ediyorum.Hep bitane maNga <3
Danimarka ve Ermanistan'da çok hoştu ayrıca (: Onlarıda çok beğendimm.
PeriTozu
Yeni Nailo
Yeni Nailo
PeriTozu

Balık Mesaj Sayısı : 27
Rep Sistemi : 0

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:55 pm

ALmanya tek keLimeyLe BERBAT deniLebiLirdi.Şarkıyı iLk dinLediğimde zaten 1.Lik için şansLarı hiç yok dedim ama yanıLdım.Lena zaten şarkıyı berbat etti iyice.Başka biri sesLendirseydi beLki 1. oLmaLarı düşünüLebiLirdi.
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 1:00 pm

Bence Almanya'nın şarkısının melodisi hoştu ama kızın sesi biraz daha iyi olmalıydı.Yoksa çokta kötü değil bana kalırsa.Sesi biraz daha iyi olsaydı daha çok hakediceklerdi 1. olmayı (:
Ama Türkiye Almanya'dan daha iyiydi kesinlikle.Zaten çoğunlukla komşu komşuya oy veriyor Eurovision'da kaç senedir..Bu yüzden hep hakedenler kazanamıyor.(:
Olsun yinede Türkiye'nin 2.olması çok büyük bir başarıydı.İlk defa 2.olduk maNgayla..(: Tebrik ediyorum..<3
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

Boğa Mesaj Sayısı : 196
Rep Sistemi : 5

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:19 pm

Gece saat 4 e kadar 15-20 esc fanı bu konuyu tartıştık.Artık yazmaya üşeniyorum.
Tek söyleyebileceğim şey şarkı kazanmadı .)
https://nailo.yetkin-forum.com
avril_lavigne
Yeni Nailo
Yeni Nailo
avril_lavigne

Başak Mesaj Sayısı : 6
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : BiLgisayar-Tv-Kitap
Lakap : AvriL LaviGne [ =

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:53 pm

Bencede Almanya 1. olması olanaksız dedim.Performansı Türkiye-Ermenistan-Gürcistan yaptı.Sıralama böyle olmalıydı =D Bu arada Norveç bu sene iğrençti deiL mi? Gcn sene Alexander Ryrbak ile çoştum.Siz kazanırsınız dedim.Kazandılar.Bu sene ödülü Almanya'ya o verdi.O zaman çok komikti (: Gcn sene çook yakı$ıkLıydı.Geçen sene Hadise berbattı (: Manga ile 1. olmalıydık.Seneye Sertap abLa girsin =D
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: Eurovision SonuçLarı :)   Eurovision SonuçLarı :) I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:10 pm

Sevde demiş ki:
Bence Almanya'nın şarkısının melodisi hoştu ama kızın sesi biraz daha iyi olmalıydı.Yoksa çokta kötü değil bana kalırsa.Sesi biraz daha iyi olsaydı daha çok hakediceklerdi 1. olmayı (:
Ama Türkiye Almanya'dan daha iyiydi kesinlikle.Zaten çoğunlukla komşu komşuya oy veriyor Eurovision'da kaç senedir..Bu yüzden hep hakedenler kazanamıyor.(:
Olsun yinede Türkiye'nin 2.olması çok büyük bir başarıydı.İlk defa 2.olduk maNgayla..(: Tebrik ediyorum..<3

KesssinLLLLikkkkLeeeee katıLıyorum. Tamamen :D
http://avatarfaniniz.blogcu.com/

Eurovision SonuçLarı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eurovision'da FinaL Günü :]