..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_lcapTayLor Lautner Röportajı (: I_voting_barTayLor Lautner Röportajı (: I_vote_rcap 
~TumberTuq~
TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_lcapTayLor Lautner Röportajı (: I_voting_barTayLor Lautner Röportajı (: I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_lcap73%TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_lcap0%TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_lcap27%TayLor Lautner Röportajı (: I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

TayLor Lautner Röportajı (:

4 posters
YazarMesaj
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

TayLor Lautner Röportajı (: Empty
MesajKonu: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:10 pm

Binlerce genç bu filmin beklentisiyle Twilight fan sitelerine akıyor. Bu gençlerin büyük kısmı, filmin çelişkili karakteri Jacob Black rolünde kamera karşısına geçen Taylor Lautner’dan söz ediyor. Taylor Lautner filmde, kimliğini sır perdesinin arkasına gizlemeye çalışan bir kurt adamı oynuyor.

Jacob, çok ilginç bir karakter. İlk filmin senaryosunda Stephenie Meyer’in bu karakteri tanımlama şeklini çok sevmiştim. Jacob, bir Amerikan yerlisi. Anlaşması kolay, dost canlısı birisi. Ancak birkaç saniye içerisinde kurt adama dönüşebilmekte. Bu değişimi çok ilginç buluyorum. Mutlu ve neşeli bir çocuk ruhuna sahipken bir anda kurt adam yönü ortaya çıkıyor. O andan itibaren öfkesini kontrol etmeye çalışsa da şiddet isteği ön plana çıkıyor.

Şiddet senin zaten alışkın olduğunuz bir şey... Henüz 10 yaşındayken ilk ekran deneyiminizde “Shadow Fury” adlı filmde klonlanmış bir ninjayı oynamıştın. Ergenlik yıllarında “Sharkboy and Lavagirl” adlı filmde keskin dişlerin ve süper güçlerin vardı.

Evet, aslında şiddete dayalı filmlerde oynamak oyunculuğunuzu gösterebilmek açısından iyi bir şey. Bu tarz filmlerde oynayabildiğinizde, birçok filmde de oynayabileceğinizi gösteriyorsunuz aslında.

Ardından “Cheaper By the Dozen 2” adlı filmde Steve Martin’in yanında komedi yeteneğini gösterdin.

İlk komedi deneyimimdi ama oldukça eğlenceliydi. Aslında yapabileceğimi düşünmüyordum ama sonuç kesinlikle umduğumdan çok daha mükemmel oldu.

Twilight'ta punk saç yok ama bu filmde de ergenlik çağındaki gençlerin öfkesi ve kızgınlığının portresini çiziyorsun. Uzun saçlı olmak nasıl bir şey?

Daha önce hiç saç uzatmadığım için ilginç bir deneyim oldu. İlk başta sinir bozucu geldi. Hemen gidip kestirmek istedim ama kısa sürede alıştım. Tam konuşurken ağzımı kapatıyor olmaları sinir bozucuydu. Düşünebilir misiniz, tam repliklerimi söylerken saçlarım ağzımı kapatıveriyor.

Twilight'tan beklentiler giderek yükseliyor. Özellikle de genç ve sağlam oyuncu kadrosundan dolayı.

Twilight serisinin her bölümünde romantizm, aksiyon-macera, korku, gerilim, kısacası izleyicinin istediği her şey vardı. Milyonlarca izleyiciye bu derece cazip gelmesinin temelinde tek filmde her şeyden bir karışım olmasıdır diye düşünüyorum. Bu harika karışımı büyük ekranda izlemek de seyirciler için harika bir deneyim olsa gerek.

Taylor Lautner, saçındaki ekstra parçayla kötü maceralar yaşamış.

Taylor Teen Magazin e; "İlk kez peruk takacağımı duyduğumda çok heyecanlanmıştım." dedi.
"Aynen,harika daha önce hiç peruk takmamıştım, görüntümü değiştirmek çok eğlenceli olacak modundaydım."
"Ama sonra, filmin ilk çekim gününde ondan bıktım. Çok kaşıntı yapıyordu, durmadan yüzüme geliyordu. Öğle yemeğini yerken ağzıma yüzüme bulaşıyordu. Film çekildiği zaman konuşurken bile ağzıma giriyordu ıyy.. Perukla tam bir macera yaşadım."
Taylor'ı New Moon'da çok peruk takar olarak görmeyeceğiz.
Taylor: "Güzel haberler ise, Jacob kurtadama dönüştüğünde saçlarını kesecek ve normal saçı olacak."

* Liseyi erken bitirme sınavı oldun ve simdiden üniversite derslerini alıyorsun, fakat mezuniyet balona gitmen gerekti mi?
Gittim! Okulumda, son sınıflar ve alt sınıflar ikisi de baloya gidiyor. Bu gerçekten eğlenceliydi. Nerede yaptığımızı unuttum, L.A.'de birkaç sanat müzesinin orda bir yerdi. Gerçekten çok fazla eğlence vardı. Uzun bir gece oldu. Sanırım sabah 12 yada 1 gibi bitti.

* Kimi götürdün?
Okuldan bir dostumu aldım.

* Bir erkek olarak, balo hakkında heyecanlı hissettin mi ya da gerçekten önemsemedin mi herhalükarda eğer gittiysen?
Hayır, heyecanlıydım, gerçekten heyecanlıydım. Daima izlediğin balolar filmlerde vuku buluyor ve sonra şöyle diyorsun "Oh, vay canına balodayım!". Bu harika bir deneyimdi. Fakat, evet okulda yapabildiğim kadar uzun kalmaya çalıştım.Tüm yaşamım boyunca devlet okuluna gittim, ta ki bu yıla kadar. NBC'de bir tv showu yapıyorum, bundan dolayı okulu çok fazla kaçıracaktım. Bu yüzden liseyi erken bitirme sınavlarına girdim ve şimdi üniversitedeyim.

* Bu harika!
Bir parça korkutucu. 10 kredi alıyorum yani anlayacağın, iki yıllık derecem muhtemelen benden 4 yıl alacak, fakat bunu yapıyorum.

* Dans eder misin?
Tabi ki, deniyorum.

* Sana mezuniyet balonu hatırlatan bir şarkı var mı?
Bence balodayken calmaya devam eden en büyük şarkı Kanye West'in Stronger'ıydı.
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:30 pm

Sqol
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:34 pm

Önemsiz.
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Terazi Mesaj Sayısı : 527
Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 12:42 pm

SağoL canım :)
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 12:53 pm

Önemli değil canım (:
Beinvenido
Aktif Nailo
Aktif Nailo
Beinvenido

Balık Mesaj Sayısı : 99
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : Music !)

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Röportajı (:   TayLor Lautner Röportajı (: I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:01 am

paylaşım için sağol :P

TayLor Lautner Röportajı (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TayLor Lautner Biyografi
» Rihanna Röportajı
» MaNga Röportajı
» Duman Röportajı
» Tom Kaulitz Röportajı.