..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
Twilight Serisi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
Twilight Serisi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
Twilight Serisi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
Twilight Serisi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
Twilight Serisi I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
Twilight Serisi I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
Twilight Serisi I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
Twilight Serisi I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
Twilight Serisi I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
Twilight Serisi I_vote_lcapTwilight Serisi I_voting_barTwilight Serisi I_vote_rcap 
~TumberTuq~
Twilight Serisi I_vote_lcapTwilight Serisi I_voting_barTwilight Serisi I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
Twilight Serisi I_vote_lcap73%Twilight Serisi I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
Twilight Serisi I_vote_lcap0%Twilight Serisi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
Twilight Serisi I_vote_lcap27%Twilight Serisi I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

Twilight Serisi

+2
Pemßis
stormy.
6 posters
YazarMesaj
stormy.
..Moderatör..
..Moderatör..
stormy.

Oğlak Mesaj Sayısı : 50
Rep Sistemi : 0
Lakap : .:Runade:.

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 1:51 pm

Twilight-Alacakaranlık
Twilight Serisi Twilightposter
On yedi yaşındaki Bella Swan annesi Renée evlenince babası Charlie nin yaninda yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks, Washington'a taşınır. Burada yüz sekiz yaşında bir vampir olup, on yedi yaşında görünen gizemli sınıf arkadaşı Edward Cullen ile tanışır ve ona hemen ilk gördügü anda ilgi duymaya başlar. Edward'ın ilk başlarda Bella'dan uzak durmaya çalışmasına rağmen, sonrasında birbirlerine geri dönülemez bir şekilde aşık olurlar. Üç göçebe vampir James, Victoria ve Laurent geldiğinde ise, Bella'nın hayatı tehlikeye girer ve Edward'ın ailesi Carlisle, Esme, Alice, Jasper, Emmett ve Rosalie onun hayatını çok geç olmadan kurtarmak için uğraşırlar.

Twilight Saga-New Moon
Twilight Serisi -NEW-New-Moon-book-cover-twilight-series-6801936-248-399
Cullen ailesi Bella'nın doğum günü için bir parti yaparlar. Ama Bella endişelidir çünkü: Edward hep genç kalacaktır. Peki ya Bella? Partide işler çok fena karışır. Bir kaç gün sonra Edward Bella'dan kendisine bir şey yapmayacağında dair söz ister ve Bella'yı terk eder. Bella bu olayla çok dağılır. Ve sorunlardan kurtuluşu Jacob'da bulur. Jacob'la tehlikeli işlere kalkışırlar. Her tehlikeli işte Bella Edward'ın sesini duyar ve mutlu olur. Bir gün tek başına ormanda gezerken bir vampir(Laurent)görür. Bu vampir tam onu öldürmek üzereyken 7 tane kurt onu kurtarır ve vampiri öldürür. Bella bir kaç gündür Jacob'a ulaşamaz ve en sonunda onun evine(La push)'a gider. Jacob'a ne olduğunu çok geçmeden anlar. Jacob bir kurt adama dönüşmüştür. Ve onun hayatını kurtaran da Jacob'dur. Bella buna çok şaşırır. Bir gün Bella bir uçuruma gider. Atlamayı düşünür ve içinden Edward'ın seslerini duymaya başlar ama yinede her şeye rağmen uçurumdan atlar. Uyandığında yanında Jacob vardır. Jacob da onun peşinden atlamıştır. Evine gidince evlerinde Cullen ailesinden birini(Alice)'i görür. Alice ve ailesi Bella'nın öldüğünü sanmaktadır. Alice Bella'ya Edward'ın da bunu duyduğunu ve kurt adamların onu öldürmesi için ormana gittiğini söyler. Bella ve Alice hemen uçağa atlar ve Edward'ı kurtarmak için ormana giderler. Edward tam ölüme giderken Bella ona sarılır. Edward ile Bella şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemezler. Sonrada kanalizasyon gibi bir yere giderler. Bella eğer vampir olmazsa ölmek zorundadır. Edward onu evine götürür. Ve tüm aile halkı onun mezuniyetten sonra vampir olmasına karar verirler. Edward ile Bella yalnız kaldıklarında konuşmaya başlarlar Edward herşeyi onu korumak için yaptığını söyler. Ve aşkları yeniden canlanır. Ama ortada bir kaç sorun vardır. 1.'si Cullen ailesi(James)bir vampir öldürmüşlerdir. Ve bu vampirin ölümsüz aşkı (Victoria) Bella'yı öldürmeye çalışmaktadır. 2.'si eğer Bella vampir olmazsa ölecektir. 3.'sü Bella'nın kurt adamlar ile vampirler arasında seçim yapması gerekmektedir. Ve bu seçimin kurt adamlar ile vampirler arasında yüz yıllardır süren mücadeleyi körükleyeceğinin de farkındadır.

Eclipse-Tutulma
Twilight Serisi Eclipse_teaseronesheet
Arka Kapak Yazısı
Twilight Serisi 49d057859ea511cfd519bf4ce195197f

Alacakaranlık Serisi’nin beklenen üçüncü kitabı: Tutulma...16 Ocak’ta vizyona girecek olan filminin afişiyle birlikte sinemadan önce raflarda! Epsilon Yayınevi okurlarının heves ve ısrarla neredeyse her gün arayarak “Ne zaman çıkacak?” diye sorduğu Tutulma çıktı!Tüm dünyada satış rekorları kıran Alacakaranlık Serisi’nin yüksek hasılatlı filmi vizyona girmeden beklenen üçüncü kitap Tutulma hem de filmin afişiyle birlikte kitabevlerinde…Binlerce Alacakaranlık hayranını beklediğine değecek kadar sevindirecek olan kitabın satışa sunulduğu ilk gün kapışılması mümkün!Çünkü Edward’la Bella için aşkın anlamı Tutulma’da daha derin…

Kitabın Orijinal Tanıtım Yazısı

"BELLA?"

Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpücük beni korkuttu.Çok fazla gergindi dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü birbirimizden çok uzun zaman ayrı kalmamızdan korkmuş gibiydi.''
Seattle bir dizi esrarengiz cinayet tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir öc almak için onu araştırmaya devam ettiğinden Bella kendini tehlikeyle çevrili bulur.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'ın arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: yaşam ya da ölüm. Fakat hangisi?

Kapağın Anlamı..
Eclipse – Tutulma

Kırmızı kurdele = Bella'nın Edward'a olan bitmez aşkını ve Jacob'a olan aşkını/sevgisini (<.<) simgeliyor. (ki kırmızı aşk rengidir bilindiği gibi)

Bella'nın Edward ve Jacob arasında bir seçim yapması gerekiyor.. ve tabiki Edward'ı seçiyor ama kurdelenin tam kopmamış olması da Jacob'la arkadaşlığını hala devam ettirmek istemesi anlamına geliyor.
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Terazi Mesaj Sayısı : 527
Rep Sistemi : 2

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:29 pm

BayıLıyorum bu seriye xD

TeşekkürLer :)
Lianna мŦ
Deneyimli Nailo
Deneyimli Nailo
Lianna мŦ

Koç Mesaj Sayısı : 282
Rep Sistemi : 1
İş/Hobiler : Kedi yemek :D
Lakap : Büj <3

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:13 am

Bitirdim,güzeldi..Biraz saçma :P
Nedenlerini başka bir başlıkta "Vejeteryan vampirler,insan yemeyen kurt adamlar,güneşe çıkınca parlayan vampirler..Vampirlerin en bilinen özellikleri;1.Kanla beslenmeleri-2.Güneşte yanmaLarı,akşamları ortaya çıkmaLarı değil mi?Vampirlerin güneş ışığına çıkamamalarının nedenini tenlerinin elmas gibi parlamasına bağlaması, "gerçekten mi Stephenie Meyer, gerçekten mi?"diye avazım çıktığı kadar bağırasım geliyor..Filmler çok amatörce çekilmiş.Kitapdaki her 3 sayfadan birinde Edward'ı övmesi (...Edward'ın mermer gibi teni... Edward'ın hipnotize edici bakışları... Edward'ın kaslı -kıllı- seksi kolları... vs.) feci sinir bozucuydu."diye açıklamıştım :D
hala aynı görüşteyim.. :D
http://busrakiz.blogcu.com
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 12:12 pm

Evet bu konuda gerçekten hakLısın Büşracım (:
SürekLi Edward'ı övmesi benide sinir ediyo ..
Her sayfaya , her satıra yerleştirmşLer xD
Sanırım kitabın çok tutmasıda bununLa iLgiLi :)
Edward roLünü çok çok sevdiğim söyLenemez ama seriyi sevdim xD
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:14 pm

TeşekkürLeer (:
Lianna мŦ
Deneyimli Nailo
Deneyimli Nailo
Lianna мŦ

Koç Mesaj Sayısı : 282
Rep Sistemi : 1
İş/Hobiler : Kedi yemek :D
Lakap : Büj <3

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 2:40 pm

FiLmLerini sevmedim.Rob'u hiç hiç sevmedim.Sadece Edward'ı seviyorum .)
http://busrakiz.blogcu.com
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:47 am

Ben Jacob RoLünü de TayLor Lautneri de seviyorum [:
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:46 am

Bende bitirdim çoook güzel.
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
SaqoLeRa
Deneyimli Nailo
Deneyimli Nailo
SaqoLeRa

Ikizler Mesaj Sayısı : 418
Rep Sistemi : 13
İş/Hobiler : ReSim Çzmek

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:06 pm

Bende edward'ı seviyorum Rob'u değiL ;)
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

Twilight Serisi Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Serisi   Twilight Serisi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 3:52 pm

rob da iyi :D bu arada paylasm için saqol
http://avatarfaniniz.blogcu.com/

Twilight Serisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Günlükleri Serisi..
» Gece Evi Serisi
» Mektup ArkadaşLrı Serisi
» AçLık OyunLarı Serisi
» YeşiL Kiraz Serisi