..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
Tuğçeden itiraflar :D I_vote_lcapTuğçeden itiraflar :D I_voting_barTuğçeden itiraflar :D I_vote_rcap 
~TumberTuq~
Tuğçeden itiraflar :D I_vote_lcapTuğçeden itiraflar :D I_voting_barTuğçeden itiraflar :D I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
Tuğçeden itiraflar :D I_vote_lcap73%Tuğçeden itiraflar :D I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
Tuğçeden itiraflar :D I_vote_lcap0%Tuğçeden itiraflar :D I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
Tuğçeden itiraflar :D I_vote_lcap27%Tuğçeden itiraflar :D I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

Tuğçeden itiraflar :D

5 posters
YazarMesaj
Весна
Yeni Nailo
Yeni Nailo
Весна

Yengeç Mesaj Sayısı : 37
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : Photoshop, Dns
Lakap : ruhsuz xD

Tuğçeden itiraflar :D Empty
MesajKonu: Tuğçeden itiraflar :D   Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 2:16 pm

Evet. hepimiz öğrenciyiz ve yazılılarda sıra arkadaşımızın kağıdına gözümüz sürekli kayar Laughing

Evet. Benim de kayıyor. Fakat hepsini bakmak için değil, Çok çalışıyorum yapamadığım olunca Laughing

Nyse geçen gün ilk defa kimsenin kağıdına gözüm kaymadı Surprised Hocadan izin aldım ve tek oturdum.
OMG! süper geçti. clown

Sbs yi takmıyorum Razz No heyecan, no panic Shocked

Photoshop'u bazı arkadaşlarımdan daha çok seviyorum.

Hayatta zor diye bişey yok diyorum, ama bana sabah yataktan kalkmak bile zor geliyor.
Lolipopq
Aktif Nailo
Aktif Nailo
Lolipopq

Rep Sistemi : -3
İş/Hobiler : Kitap,yüzmek ,Bisiklet Sürmek-Paten Sürmek,Gezmek
Lakap : LoLİQ

MesajKonu: Geri: Tuğçeden itiraflar :D   Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 3:51 pm

tongue
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Terazi Mesaj Sayısı : 527
Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: Tuğçeden itiraflar :D   Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:26 pm

Весна demiş ki:

Photoshop'u bazı arkadaşlarımdan daha çok seviyorum.

Hayatta zor diye bişey yok diyorum, ama bana sabah yataktan kalkmak bile zor geliyor.

:D:D Evett , Ben de çok seviyorum Ps yi :D
Ahahah :D Sonuncusu süper :)
Kübra
||..Admin..||
||..Admin..||
Kübra

Başak Mesaj Sayısı : 188
Rep Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: Tuğçeden itiraflar :D   Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:12 pm

Gece 4 de uyanıksam 4.30 a kadar uyanık kalmak bana koymaz ama saat 8.05 de degılde 8.00 da kalkmak koyar :D :D
http://www.nailo.yetkin-forum.com
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: Tuğçeden itiraflar :D   Tuğçeden itiraflar :D I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:49 pm

Sprlerr =)
http://avatarfaniniz.blogcu.com/

Tuğçeden itiraflar :D
1 sayfadaki 1 sayfası