..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
AshLey Greene Röportajı I_vote_lcapAshLey Greene Röportajı I_voting_barAshLey Greene Röportajı I_vote_rcap 
~TumberTuq~
AshLey Greene Röportajı I_vote_lcapAshLey Greene Röportajı I_voting_barAshLey Greene Röportajı I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
AshLey Greene Röportajı I_vote_lcap73%AshLey Greene Röportajı I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
AshLey Greene Röportajı I_vote_lcap0%AshLey Greene Röportajı I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
AshLey Greene Röportajı I_vote_lcap27%AshLey Greene Röportajı I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

AshLey Greene Röportajı

3 posters
YazarMesaj
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

AshLey Greene Röportajı Empty
MesajKonu: AshLey Greene Röportajı   AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 1:51 pm

AshLey Greene Röportajı Ashleygreenealicecullen

My Prom Style: Mezuniyet balona gittin mi?
Ashley: Kendi mezuniyet baloma gitmedim fakat o dönemlerdeki erkek arkadasımın balosuna gittim. Lise askımın mezuniyet balosuna gittim.Gercekten cok eglenceliydi.

MPS: Ne giydigini hatırlıyor musun?
Ashley: Kesinlikle hatırlıyorum.Harika altın rengi bir elbise giydim fakat elbisem biraz açık saçıktı.Bu yüzden annem söyle demisti,''Üstüne sal ya da herhangi bisey almalısın yoksa baban evin dısına adım atmana izin vermeyecek.'' Babam kesin söyle derdi, ''Asla olmaz!'' cünkü derin gögüs dekoltesi vardı.Fakat oldukca sıkıydı buyüzden hicbirsey dısarı fırlamadı.Giysinin tamamında bastan asagıya kadar altın payetliydi, ama aralarında acık altın ve bronz rengi gibi gölgeler vardı.Elbiseye asık oldum. Kendim icin satın aldım cünkü annem görünce söyle dedi, "Bunu senin icin satın almayacagım." Bende söyle dedim, "Güzel, Kendim satın alırım." Bir grup bukle ve sacbandı ile sacımı uyumlu hale getirip adeta bir tanrıca tarzında yaptım. Gercekten cok hostu. Cok fazla eglendim.

MPS: Ozamanlar elbisenin parasının ödenmesi gerektiginden dolayı mı oyunculuk yapıyordun, yoksa okuldan sonra part time bir is ya da bebek bakıcılıgı mı yaptın onun icin para biriktirmene yardımı olsun diye?
Ashley: Copelands adında biryerde calıstım. Bunu seviyordum. Arkadaslarım söyle derdi , "Dostum,herzaman calısıyorsun." Böylece, evet, bu ödenmesi icindi.

MPS: Her duydugunda dans etmek istemeni saglayan sarkı nedir?
Ashley: Lil' Wayne'i seviyorum. Asagı yukarı Lil' Wayne'nin her sarkısı beni cılgına cevirir.
SaqoLeRa
Deneyimli Nailo
Deneyimli Nailo
SaqoLeRa

Ikizler Mesaj Sayısı : 418
Rep Sistemi : 13
İş/Hobiler : ReSim Çzmek

MesajKonu: Geri: AshLey Greene Röportajı   AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:30 pm

TşkrLer.
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

MesajKonu: Geri: AshLey Greene Röportajı   AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:35 pm

Ne dmk.
Beinvenido
Aktif Nailo
Aktif Nailo
Beinvenido

Balık Mesaj Sayısı : 99
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : Music !)

MesajKonu: Geri: AshLey Greene Röportajı   AshLey Greene Röportajı I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:58 am

paylaşım için sağol :P

AshLey Greene Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AshLey Greene Biyografi
» MaNga Röportajı
» Tom Kaulitz Röportajı.
» Duman Röportajı
» Paramore Röportajı