..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
TayLor Lautner Biyografi I_vote_lcapTayLor Lautner Biyografi I_voting_barTayLor Lautner Biyografi I_vote_rcap 
~TumberTuq~
TayLor Lautner Biyografi I_vote_lcapTayLor Lautner Biyografi I_voting_barTayLor Lautner Biyografi I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
TayLor Lautner Biyografi I_vote_lcap73%TayLor Lautner Biyografi I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
TayLor Lautner Biyografi I_vote_lcap0%TayLor Lautner Biyografi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
TayLor Lautner Biyografi I_vote_lcap27%TayLor Lautner Biyografi I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

TayLor Lautner Biyografi

+3
"éLiF
Sevde
eLajas
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

TayLor Lautner Biyografi Empty
MesajKonu: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 4:55 pm

Lautner, Grand Rapids, Michigan'da, yazılım geliştirme şirketinde pilot olarak çalışan bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. [1] Hudsonville'de büyüdü ve ailesi Santa Clarita'ya taşınana kadar (yaklaşık 11 yaşında) Jamestown İlköğretim Okulu'nda öğrenim gördü. [2] Lautner'in annesi kızılderili soyuna dayanmaktadır (özellikle Ottawa ve Potawatomi bölgesinden). Lautner'in Makena adında bir kız kardeşi vardır.

Lautner, başarılı bir dövüşçüdür. Fabiano's Karate Okulu'nda altı yaşından itibaren eğitim görmüştür. On bir yaşındayken, NASKA's Black Belt Open Form, Musical Weapons, Traditional Weapons ve Traditional Forms'ta bir numarada yer aldı, On iki yaşındayken Çocuk Dünya Şampiyonası'nı kazandı. Koçu Michael Chaturantabut'dı.

Kariyer

Lautner ilk olarak 2001 yılında, Shadow Fury adlı televizyon filminde seyirci karşısına çıktı. Daha sonra Summerland, The Bernie Mac Show ve My Wife and Kids'te rol aldı. The Nick & Jessica Variety Hour gibi başka televizyon şovlarında da yer aldı. Lautner, özellikle seslendirmede çok başarılıydı. Danny Phantom'da Youngblood karakterini seslendirdi. What's New, Scooby-Doo? ve He's a Bully, Charlie Brown'un bazı bölümlerinde de seslendirme yaptı.

2005 yılında, Robert Rodriguez yapımı The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D filminde Sharkboy oynamaya hak kazandı. Bu film için Austin,Texas'ta üç ayını harcadı. Aylar sonra ise, Cheaper by the Dozen 2'de Elliot karakterini oynadı.

2008'in ekim ayında, televizyon dizisi olan My Own Worst Enemy'de Christian Slater'ın oğlunu oynadı. Fakar dizi sadece dokuz bölüm gösterdi. Lautner daha sonra, Stephenie Meyer'ın romanından uyarlanan Alacaranlık filminde kızılderili Jacob Black karakteri oldu. Jacob Black karakteri, seri boyunca ortaya çıkacak büyük fiziksel değişiklikler yüzünden, Alacakaranlık'ın devamı olan Yeni Ay filminde farklı bir aktör tarafından oynayacaktı. Lautner, sürekli olarak antreman yapıp kilo aldı ve Yeni Ay filminde de oynadı. Bu arada Valentine's Day'de de Tyler Harrinton karakterini oynadı.

Lautner, 12 Aralık 2009 tarihinde, Saturday Night Live'e en genç konuk unvanıyla katıldı. Lautner şu günlerde en yüksek maaaşlı genç aktörlerdendir.
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

Boğa Mesaj Sayısı : 196
Rep Sistemi : 5

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 5:44 pm

Oyuncu kadrosunda tek sevdiğim insan (: .d
https://nailo.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 5:55 pm

Aynen.. Ama Ashley' de tatlı buluyorum .d
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:04 pm

Tatlı değil..Sinsi .d
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:13 pm

Bencil değil sencil olucaksın taam mı? .d Sinsi cuk oturdu ama tatlı .d
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:13 pm

Artık anLıyorum ..
TayLor,Robert*dan daha iyi TayLor Lautner Biyografi 687424
Robertın gerçek haLi berbaat TayLor Lautner Biyografi 197982
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:16 pm

Hepsi berbatt ..!!
Taylor Kötünün iyisi <3 .d
Çok hakaret ettim.Bu günlük yeter bukadar.. >D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:23 pm

Bence de yeter. Elimde kalcaksın sevgili Jöleciğiim! .d
Ah Tayloooor ahhhhhh... I love you
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 7:11 pm

Hu hu hu diyorum sadece .d
"éLiF
Yeni Nailo
Yeni Nailo
TayLor Lautner Biyografi 11-65

Boğa Mesaj Sayısı : 31
Rep Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 12:23 pm

Taylor'u pek sevmem ama yinede kötülerin iyisi
Katılıyorum JöLe
rieLa.
..Moderatör..
..Moderatör..
rieLa.

Terazi Mesaj Sayısı : 65
Rep Sistemi : 3

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 5:02 pm

Taylor Lautner çok severek izlediğim bi oyuncu.
Küçükken oynadığı bi film vardı,ismini unuttum ama ilk orda görmüştüm.O zaman ne kası vardı ne boyu..
Twilight serisine gelince eğer kurt adam rolü olmasaydı film yeşilçam filmlerine dönecekti.Vampirin bir insana aşık olması ! aman ne romantik.
Kesinlikle filme Jacob vb. renk kattılar.
Oyunculuğuna gelince çok iyi ! Gleeceği çok parlak !
Çok yakışıklııııı !!! =P
Seviyorum onu <3 Film serisinden sadece onu. <3
http://rihannaturkey.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 5:06 pm

Katılıyorum Ela .
Çok tatlı gülüyor .d
Zaten 12 yaşındayken Dövüş Şampiyonasında 1. olmuş ..
Vücudu çok güzel .d Rob'n vücuduna baktıkça Tay'n vücudunu daha çok seviyorum .d
eLajas
||..Admin..||
||..Admin..||
eLajas

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 5:13 pm

Rob'un döşü kıllı rabbit
GD-LOVES
Yeni Nailo
Yeni Nailo
GD-LOVES

Akrep Mesaj Sayısı : 26
Rep Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 5:30 pm

jake edd e benziyo yada edd jake e benziiyo bunun için seviyorum bu adamı :F TayLor Lautner Biyografi 304360
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:53 pm

Tşkrler
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
Pemßis
Profesyonel Nailo
Profesyonel Nailo
Pemßis

Terazi Mesaj Sayısı : 527
Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:32 pm

TayLor <3
KesinLikLe çok seviyorum onu :D
ÇoK tatLı , güLüşüne bitiyorum :D
TeşekkürLer Deniz (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TayLor Lautner Biyografi   TayLor Lautner Biyografi I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:38 pm

Rica edeeerim((:

TayLor Lautner Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TayLor Lautner AvatarLarı,İmzaLarı v.s
» Taylor Swift Biyografi
» TayLor Momsen Biyografi
» Amy Lee Biyografi
» Evanescence BiyograFi