..Gece Meltemi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa Butonuna Tıklayarak Foruma Ulaşabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Meltemi
Forumumuz 18.04.2010 tarihinde açılmıştır.
Duyuru Panosu
Duyurular
Forum Temasıyla ilgili ankete oy vermek için tık. ONLİNE iletişim için nailoforumr@msn.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Tarkan Rihanna Düeti
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Lady Gaga Türkiye'Dee
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:46 pm tarafından SosyalMaydanoz

» 2010 Yaz Modası Hazineleri
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:44 pm tarafından SosyalMaydanoz

» Beğendiğiniz - Önerdiğiniz Kitaplar
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:27 pm tarafından beste_wampirella

» ~ Beşiktaş Nickleri ~
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:11 am tarafından SaqoLeRa

» ćєяєη aят'S
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:03 am tarafından SaqoLeRa

» KesitLi png yapımı..
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:51 pm tarafından SheqeriM'Sii

» Tık tık TIKK ;D
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:46 pm tarafından SaqoLeRa

» <3 You Stole My He JB <3 Fan Clup
Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:43 am tarafından *yaĞmur*

En iyi yollayıcılar
Sevde
Robert Pattinson Röportajı I_vote_lcapRobert Pattinson Röportajı I_voting_barRobert Pattinson Röportajı I_vote_rcap 
~TumberTuq~
Robert Pattinson Röportajı I_vote_lcapRobert Pattinson Röportajı I_voting_barRobert Pattinson Röportajı I_vote_rcap 
Pemßis
SaqoLeRa
Lianna мŦ
eLajas
Kübra
Lolipopq
züzü <3
MeLody
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Widget bölümünü nasıl buldunuz?
Çok güzel olmuş.
Robert Pattinson Röportajı I_vote_lcap73%Robert Pattinson Röportajı I_vote_rcap
 73% [ 16 ]
Biraz daha artırılabilir.
Robert Pattinson Röportajı I_vote_lcap0%Robert Pattinson Röportajı I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Olmamış , kaldırılmalı.
Robert Pattinson Röportajı I_vote_lcap27%Robert Pattinson Röportajı I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
Toplam Oylar : 22
Site bannerlerinizin burda yayınlanmasını isterseniz TIKLAYIN!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 67 kişi Salı Ağus. 01, 2017 12:38 pm tarihinde online oldu.

Robert Pattinson Röportajı

4 posters
YazarMesaj
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

Ikizler Mesaj Sayısı : 1164
Rep Sistemi : 33
İş/Hobiler : Tv,Müzik..

Robert Pattinson Röportajı Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 9:45 pm

Twilight/Alacakaranlık" filmi sizi bir gecede yıldız yaptı.Bu filmdeki rol size nasıl gelmişti ?
Tamamen tesadüf, şans meselesi.Amerika'daki menajerim "Çoktandır buralara gelmedin"diyerek beni Londra'dan Los Angeles'a çağırdı.Ben de gidip bazı oyuncu seçmelerine katıldım."Alacakaranlık"da bunlardan biriydi ama rolü alabileceğimi hiç düşünmemiştim.Hele filmin bu kadar büyük bir proje haline geleceğini,hiç.Hatta o aralar oyunculuğa olan ilgimi kaybetmiştim,daha çok müzikle ilgilenmek istiyordum.

"Alacakaranlık" takıntılı bir aşkı konu alıyordu.Hiç böyle bir şey yaşadınız mı?
Evet. Yıllar boyu aynı kıza takılıp kalmıştım.Ama ona hiç açılmadım,çünkü aslında çok utangaç biriyim.Ama zaten bence bu,aşlın en güzel hali:Hiçbir şeyin ters gitme ihtimali yok! Yıllar sonra duygularımı anlattığımda kız çok şaşırdı,çünkü onca zaman birşey fark etmemiş.Onun sayesinde oyunculuğa başladım diyebilirim.

Nasıl onun sayesinde ? Biraz açıklayabilir misiniz ?

Kız bir tiyatro kulübüne üyeydi.Tabii bende üye oldum.15-16 yaşlarındayken sahne arkalarında çalıştım.Oyuncu olmak gibi bir amacım yoktu.Ta ki "Song and Dolls" adlı müzikal sahneye koyulana kadar.Şarkı söyleyebileceğim bir rol vardı,beni büyüledi.Halbuki topluluk önünde daha önce topluluk önünde hiç şarkı söylememiştim.Maalesef rolü alamadım,onun yerine Kübalı dansçı olarak sahneye çıktım.Sonraki oyunda başrolü kaptım gerçi,ama o da boyum uygun olduğu içindi.O oyunun içindeki bir menajer benimle sözleşme yaptı.İlk filmim Reese Witherspoon'un rol aldığı "Vanity Fair"di.Sonra da Cedric olarak "Harry Potter"da rol aldım.

Nasıl kadınlardan hoşlanırsınız ?
Belli bir tipim yok.Ama biraz çılgın insanları sevdiğimi söyleyebilirim.

Ruh ikizi olayına, mükemmel çiftlerin varlığına inanıyor musunuz ?
Var olduğunu umuyorum.Ama henüz gençken karşıma çıkması beni korkutur.Çünkü birçok yanlış yapabilirim.

Nasıl bir aileden geliyorsunuz ?
Babam Yorkshire'da doğmuş.70'li yıllarda Londra'ya taşınmışlar.Hemen hemen her işi yaptı, ama çoğunlukla taksi şoförüydü.Annem bir manken ajansında muhasebecilik yapıyordu.Ablalarımla benim düzgün ve anlaşılır konuşmamıza çok dikkat ederdi.Annem de. babam da, düzgün konuşursanız insanların size daha iyi davranacağına inanırdı.

Normal bir gününüz nasıl geçiyor ?

Los Angeles'tayken bütün gün senaryo okuyup telefonun çalmasını bekliyorum.Hobim bile yok.Oldukça sıkıcı bir hayatım olduğunu söyleyebilirim.

İngiltere'de bir müzik grubunuz yok muydu ?
Birkaç yıl önce vardı.Şarkı söylemeyi hâlâ seviyorum.Birkaç kez Los Angeles'taki kulüplerde sahneye çıktım, ama biri kameraya çekmiş, kendimi bir anda internette bulunca işin bütün eğlencesi kaçtı.Şimdi etraf biraz sakinleşene kadar beklemek zorundayım.Sonra yeniden mikrofona sarılabilirim.Eski blues şarkılarını seviyorum.John Lee Hooker'a, hele Van Morrison'a tapıyorum.

"Alacakaranlıkéın film müziklerinde sizin de şarkınız var.Bu nasıl oldu ?

Bir arkadaşımla yaptığımız o şarkıyı kaydetmek istiyorduk.Olmadı.Ama yönetmen "Never Think" adlı şarkıyı çok beğenip soundtrack'e aldı.

Hayattaki en büyük tutkunuz nedir ?
Çalışırken kendimi tamamen rolüme kaptırıyorum.Başka hiçbir şey beni ilgilendirmiyor.Oyunculuk benim hayatım
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:04 am

Sevdee sana çook saqoL :D
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:00 pm

Ne demek :D
SaqoLeRa
Deneyimli Nailo
Deneyimli Nailo
SaqoLeRa

Ikizler Mesaj Sayısı : 418
Rep Sistemi : 13
İş/Hobiler : ReSim Çzmek

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:28 pm

TşkrLer cnm.
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:34 pm

Önemsiz cnm.
~TumberTuq~
..Moderatör..
..Moderatör..
~TumberTuq~

Balık Mesaj Sayısı : 1109
Rep Sistemi : -1
İş/Hobiler : Avatar(The Last Airbender) ve ünlüler(rıhanna,avril,selena vb.)
Lakap : Kataanq

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:29 pm

Sqol
http://avatarfaniniz.blogcu.com/
Sevde
..Moderatör..
..Moderatör..
Sevde

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:35 pm

Önemsiz
Beinvenido
Aktif Nailo
Aktif Nailo
Beinvenido

Balık Mesaj Sayısı : 99
Rep Sistemi : 0
İş/Hobiler : Music !)

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Röportajı   Robert Pattinson Röportajı I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:00 am

paylaşım için sağol :P

Robert Pattinson Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MaNga Röportajı
» Duman Röportajı
» Paramore Röportajı
» Rihanna Röportajı
» Tom Kaulitz Röportajı.